Adventi hangverseny

Szeretettel hívunk mindenkit hagyományos karácsonyi hangversenyünkre, melyet az idén is a Gödöllői Királyi Kastély Lovardájában rendezhetünk meg 2018. december 17-én, hétfőn, 18.00 órai kezdettel.

Adventi koncert plakát - 2018A koncerten zeneiskolánk nagyobb zenekarai, együttesei és kamaracsoportjai lépnek fel, műsorukon elsősorban karácsonyi hangulatú darabokat hallhatunk.

Belépőjegyek 1.000,- és 600,-Ft-os áron vásárolhatók a Gödöllői Királyi Kastély jegypénztárában és a Frédéric Chopin Zeneiskola könyvtárában.

A közelgő ünnepekhez tartalmas élményeket kívánunk mindenkinek zeneiskolánk tanári kara nevében!