Téli szünet – Karácsony – Farsang :)

Zeneiskolánkban a téli szünet 2018. december 20-tól 2019. január 2-ig tart. A szünet utáni első tanítási nap 2019. január 3. csütörtök.

Ezúton szeretnénk minden kedves látogatónk figyelmébe ajánlani egy ajándékozási lehetőséget.

Farsang_2019_KarácsonyraElővételben már kaphatók belépőjegyek a 2019-es Chopin Farsang előadásokra.

SZERETETTEL AJÁNLJUK KARÁCSONYI AJÁNDÉKKÉNT gyermekeiknek, hozzátartozóiknak, a család valamennyi tagjának!

2018. december 19-én, szerdán, az utolsó tanítási napunkon zeneiskolánk portáján is megvásárolhatják, a Karácsonyig tartó időszak további napjain pedig a Művészetek Háza Jegypénztárában szerezhetik be.

Nagyon boldog Ünnepeket, tartalmas pihenést és sikeres Újévet kívánunk, a Frédéric Chopin Zenei AMI vezetősége nevében:

Buka Enikő igazgató, Zomborné Virágh Eszter és Lázár Attila igazgatóhelyettesek