Térítési díj és tandíj – Befizetések 2019. február 13-tól

Tisztelt Szülők!

A Dunakeszi Tankerületi Központ kérése alapján február közepén megkezdtük a II. félévi térítési díjak illetve tandíjak beszedését.

Továbbra is kizárólag KÉSZPÉNZBEN lehetséges a díjak befizetése, melynek időszaka 2019. február 13. szerdától február 22. péntekig tart.

PÉNZTÁRI ÓRÁK:

hétfőn, kedden, szerdán és pénteken 10.00 órától 16.00 óráig,
csütörtöki napokon pedig 8.00 órától 19.00 óráig.

Kérjük, hogy szíveskedjenek a folyó tanév II. félévének térítési illetve tandíját készpénzben befizetni.

A díjak mértéke nem változott az I. félévhez képest. A tanulmányi átlagokhoz kötődő díjsávokat a 2018. októberi információkra kattintva olvashatják el részletesen. Felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy 2018. őszén minden növendék részére egész éves díj került megállapításra. Ez azt jelenti, hogy a 2019. január végén megkapott félévi bizonyítvány tanulmányi átlaga most nem befolyásolja a díj megállapítását. A fizetendő díj tehát ebben a tekintetben is azonos az I. félévben befizetett összeggel.

Tisztelettel kérjük Önöket az együttműködésre annak érdekében, hogy a készpénzes befizetések időben megtörténhessenek.

Köszönettel és üdvözlettel: Buka Enikő igazgató, Lázár Attila igazgatóhelyettes

A hozzászólás nem engedélyezett.