„Zenevarázslat” Négykezes Fesztivál, Eger

2019. február 27. és március 3. között került megrendezésre Egerben a „Zenevarázslat” Négykezes Fesztivál. Az egri Eszterházy Károly Egyetem kápolnájában immár negyedik alkalommal rendezték meg a négykezes zongoraversenyt, melyhez kurzus is kapcsolódott. A kisgyermekeknek, konzisoknak és főiskolásoknak egyaránt szóló rendezvény megálmodója Várnagy Andrea zongoraművész.

Iskolánkból számos zongorista vett részt a versenyen, és nagyon szép eredményekkel tértek haza:

A II. korcsoportban 2 páros is indult: Barkóczi Kamilla – Bondár Ákos Buda, valamint Goda-Béndek Ábel – Molcsán-Farkas Norbert. Mindannyian Ezüst minősítést kaptak. Felkészítő tanáruk: Radnainé Puer Judit.

Barkóczi-BodnárGoda-Béndek - Molcsán-Farkas

A IV. korcsoportban Mihail Márk – Szegvári Gábor párosa Arany minősítést kapott. Felkészítő tanáraik: Horváth Judit és Radnainé Puer Judit.

Mihail Márk-Szegvári Gábor

A IV. korcsoportban indult Monori Eszter – Ferenc Emese párosa is, akik Ezüst minősítést hoztak el. Felkészítő tanáraik: Telek Zsuzsa és Váray-Major Zsófia.

Monori-Ferenc

Szintén a IV. korcsoportban versenyzett Pertis Virág – Nyikos András párosa, akiknek Bronz minősítést ítélt a zsűri. Felkészítő tanáruk: Telek Zsuzsa.

Pertis-Nyikos

A Tanár-diák kategóriában 2 páros indult:

Madarasi Tamás – Horváth Judit tanárnő Ezüst minősítést kaptak, Váray Domonkos és Telek Zsuzsa tanárnő párosa pedig elhozta a verseny Nívódíját.

Madarasi-Horváth J.Váray-Telek

Nagy szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak ehhez a sok szép eredményhez!