X. Országos Czidra László Furulyaverseny – Területi válogató, Szentendre

2019. február 26-án a szentendrei Vujicsics Tihamér Zeneiskola adott otthont a X. Országos Czidra László Furulyaverseny területi válogatójának. Örömmel számolhatunk be arról, hogy az iskolánkból nevezett valamennyi versenyzőnk továbbjutott az országos döntőre. Az eredmények részletesen:

juhaszeniko 2szabohunorSzóló kategória, II. korcsoport: Szabó Hunor különdíjat kapott.

Szóló kategória, IV. korcsoport: Juhász Enikő különdíjat kapott.

Zongorakísérőjük Ujj Emőke, akinek munkáját e helyről is köszönjük!

Kamara kategória, 1. korcsoport: Sződi Júlia, Szabó Hunor, Pirkó Emma, Sorompó Attila

Kamara kategória, 2. korcsoport: Baji Boglárka, Juhász Enikő, Lukács Lilla Réka

Felkészítő tanáruk: Z. Molnár Ildikó.

Nagy szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáruknak, és sok sikert kívánunk az áprilisban megrendezésre kerülő budapesti döntőben!

furulyakvartettfurulyatrio