Jubileumi hangverseny – Nagyrőce-Gödöllő 40

Nagyrőce-Gödöllő_40A Frédéric Chopin Zeneiskola és a Základná umelecká škola (Revúca, Szlovákia) testvérkapcsolata 40 éves múltra tekint vissza. Május közepén a két művészeti iskola tanári kara közös hangversenyekkel emlékezik meg e kerek évfordulóról.

A magyar iskola tanári küldöttsége 2019. május 15-én, szerdán ad koncertet Nagyrőcén, a szlovák kollégákkal együttműködve. A koncertet természetesen a gödöllői közönség is meghallgathatja.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt 2019. május 17-én, pénteken 17 órára a  Frédéric Chopin Zeneiskola Nagytermébe!