A Frédéric Chopin Zenei AMI felvételt hirdet a 2019/2020. tanévre

A felvételi meghallgatást 2019. június 4-én, kedden a zeneiskola épületében tartjuk 14.00 órától 18.00 óráig. Ez alkalommal elsősorban a szolfézs előképző osztályba várjuk a 6-7 éves gyermekek jelentkezését. Kérjük, hogy minden felvételiző egy-két népdal vagy gyermekdal eléneklésével készüljön.

FELVÉTELI - 2019.jún.4. - plakát - színesKedves Jelentkezők, Tisztelt Szülők!

A helyszíni adminisztrációs terhek csökkentése érdekében a zeneiskolai felvételi előzetes, internetes regisztrációhoz kötött.

A regisztráció menete:
– a jelentkezési lap letöltése
– a jelentkezési lap offline kitöltése
– a jelentkezési lap visszaküldése E-mail mellékleteként

A jelentkezési lap letölthető innen.

Kérjük a kedves szülőket, hogy a letöltött Excel fájlt mentsék el számítógépükre úgy, hogy a mentés során átnevezik a fájlt. Az új fájlnévben szerepeljen gyermekük neve. Ezt követően töltsék ki cellákat a fájlban megadott útmutatások szerint, majd legkésőbb június 1-ig – de lehetőleg hamarabb – küldjék be gyermekük jelentkezési lapját egy tetszőleges szövegű E-mail mellékleteként a felveteli@chopinzeneiskola.hu címre. Mivel elsősorban a szolfézs előképző osztályba várjuk a gyermekek jelentkezését, ezért a jelentkezési lap nem tartalmaz a hangszerválasztásra vonatkozó cellát. Ha gyermekük mindezek ellenére az előképző mellett már hangszerre is szeretne jelentkezni, úgy kérjük, ennek tényét jelezzék az E-mail szövegében, a hangszer megjelölésével.

Együttműködésüket köszönjük!

A zeneiskola vezetősége nevében:

Lázár Attila igazgatóhelyettes