XI. Nemzetközi Beliczay Gyula Hegedű- és Kamarazenei Verseny, Komarno (Szlovákia)

2019. május 24-én tizenegyedik alkalommal rendezte meg a Révkomáromi Művészeti Alapiskola és a Komáromi Kamarazenekar nemzetközi hegedűversenyét. A Szlovák Köztársaság Kormánya, Nyitra Megye Önkormányzata, valamint Komárom város támogatásával megvalósult versennyel a komáromi születésű zeneszerző és zenepedagógus Beliczay Gyula emlékének kívánnak tisztelegni. Két évvel ezelőtt a versenyt kamarazenei csoportokra is kiterjesztették, így iskolánkból az idén is nevezett egy színvonalas kamarazenei produkció.

Juhasz_Kertesz_UjjÖrömmel számolunk be kamaracsoportunk szép eredményéről. A kamarazenei kategória III. korcsoportjában a Juhász Enikő (furulya), Kertész Mátyás (cselló) és Ujj Emőke (zongora) összeállítású trió arany minősítést nyert.

Felkészítő tanáraik: Z. Molnár Ildikó és T. Pataki Anikó.

Szívből gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak a szép díjhoz!